שיש למטבח שיש למדרגות שיש לאמבטיה אבן לכל בניין

איך נבחר שיש לאמבטיה

שיש לאמבטיה

חדר האמבטיה נחשב לאחד החדרים האינטימיים ביותר בארץ וככזה הוא מצריך עיצוב איכותי ויוקרתי שישרה אווירה נינוחה ואינטימית. תהליך עיצוב חדרי אמבטיה זכה בשנים האחרונות ליותר ויותר התייחסות הודות לחשיבות של חדר האמבטיה לאיכות החיים של כל בני הבית ומעצבים רבים בוחרים להשקיע רבות בעיצוב של חדרי האמבטיה. אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על העיצוב אותו בוחרים מעצבים להדגיש בעת עיצוב של חדר האמבטיה הוא שיש לאמבטיה.

סוגי שיש לאמבטיה

טרנד עיצוב האמבטיות הנוכחי מעודד שימוש בסוגי שיש לאמבטיה הנחשבים ליוקרתיים ואיכותיים. בטרנדים העיצוביים האחרונים ניתן לראות שימוש בשיש כהה ואפילו בצבע שחור אשר מעניק לאמבטיה גוון דרמטי ואינטימי מאוד. שיש אורגינל אשר מהווה שיש מתאים מאוד לאמבטיה הוא שיש הגרניט על צבעין הכהים. סוג נוסף של שיש אשר ניתן לראות בו שימוש רב בשנים האחרונות בעיצוב אמבטיות הוא האוניקס שהוא למעשה אבן שקופה למחצה או צבעונית המשתלבת בטבעיות עם האמבטיה.

בחירת שיש לאמבטיה

אמבטיה מעוצבת היא עניין של עיצוב והשקעה ולכן לא מן הנמנע שגם השיש של האמבטיה יהיה שיש מעוצב. מבחינת הצבע של השיש יש לבחור את הצבע המתאים ביותר לריצוף של האמבטיה ולקירות האמבטיה על מנת לשלבו בהרמוניה עם הצבעים השולטים באמבטיה.
בחירת הצבעים לאמבטיה מושפעים במידה רבה ממי שמשתמש באמבטיה ולכן באמבטיה של חדר ההורים ניתן לראות צבעים בהירים כמו לבן, שמנת, צהוב על גווניו וכדומה אשר משרים אווירה בוגרת ואיכותית ומעניק תחושה של רוגע ואינטימיות ואילו בחדרי אמבטיה של ילדים או צעירים ניתן לעשות שימוש בשיש צבעוני וזוהר עם אלמנטים ססגוניים שיהפוך את חדר האמבטיה למעניין וכיפי.

חדרי אמבטיה מעוצבים

היום ניתן לראות יותר ויותר שימוש בשיש מיוחד לאמבטיה לעיצוב של חדרי אמבטיה מעוצבים ומיוחדים. חדרי אמבטיה מעוצבים ומודרניים נוטים להיות מושפעים מסגנון העיצוב המודרני והקלאסי ולכן משלבים צבעים קרים או דוגמאות חדות ומודרניות. אחד הדגמים של שיש לאמבטיה המתאים לעיצוב המודרני הוא האוניקס שהוא למעשה אבן חצי שקופה או צבעונית בשלל צבעים ייחודיים המשתלבים היטב עם הצבעים הקלאסיים שבעיצוב המודרני.